LT LV EE RU

GRANULIUOTA KREIDA DIRVOS RŪGŠTINGUMUI MAŽINTI

 

Apie mus

UAB „BIO-INDUSTRIJA“ pradėjo savo veiklą 2012 m. Nuo 2015 m. esame Lenkijos gamintojo POLCALC Sp. z o. o. atstovais Baltijos šalyse. Atstovaujama įmonė per metus pagamina daugiau nei 100 tūkst. tonų granuliuotų kalkių.

Intensyvūs POLCALC darbuotojų tyrimai leido visiškai suprasti klientų – tiek mažų, tiek didelių ūkių savininkų - norus ir reikalavimus. Tuo pagrindu ir buvo sukurtos naujos technologijos būdu granuliuotos kalcio trąšos POLCALC. Gamyba yra pagrįsta labai aktyviais kalkių miltais, gautais iš kalkakmenio uolienų apdirbimo. Dėl maksimalaus suskaldymo granuliuota kreida turi savybę greitai veikti, dėl to rezultatai matomi vizualiai jau po pirmo panaudojimo.

Cheminės ir fizinės granuliuotų kalkių POLCALC savybės užtikrina optimalų veiksmingumą. Nesudėtingas jų panaudojimas suderintas su efektyvumu. Kitaip tariant, tai aukštos kokybės produktas, kuris yra lengvai ir nesudėtingai išbarstomas.

TRUMPAI APIE POLCALC granuliuotas trąšas

Kreidos fizinės savybės leidžia maksimaliai susmulkinti žaliavą. Atskirų grūdelių dydis neviršija kelių mikronų. Naudojant labai kompleksišką, bet ekologišką produkcijos gamybos būdą, šios atskiros mikro-dalelės yra sujungiamos į mažas granules. Jų išbarstymas tampa paprastesniu, kaip ir kitų granuliuotų trąšų. Dėl stiprios reakcijos dirvožemyje greitai tirpsta ir išlaisvina reikalingą kalcį. Tai didelė įtaka dirvožemiui ir pasėliams. Iš vienos pusės yra reguliuojamas dirvos rūgštingumas, o tai apsaugo augalus nuo toksiškų medžiagų įsisavinimo (pvz, aliuminio), iš kitos pusės produktas yra puikus kalcio šaltinis augalams. Dėl ypatingai smulkaus suskaldymo, augalai lengvai gali įsisavinti kalcį. Abiem aspektais POLCALC siekia optimizuoti augalų augimą, o tai įtakoja pasėlių kokybę ir kiekybę.

TRUMPAI APIE SuperMag granuliuotas trąšas

SuperMag yra inovatyvi didžiausios koncentracijos kalcio-magnio trąša, pagaminta iš mikronizuotų magnio miltų, turinčių vertingų makro ir mikroelementų augalams (B, Zn, Mn, Mo, Fe, Cu). Dėl žaliavos perdirbimo metodo, kalcis bei magnis yra labai lengva įsisavinami.

Magnis atlieka daug svarbių fiziologinių funkcijų. Reguliuoja fotosintezės intensyvumą, nes jis lemia chlorofilo kiekį lapuose. Jis taip pat sprendžia apie energetinius augalo pokyčius, angliavandenių, riebalų ir baltymų sintezę bei asimiliatų transportavimą, sumažina nitratų kiekį. Buvo įrodyta, kad magnis stimuliuoja šaknų sistemos vystymąsi ir maistinių medžiagų iš augalų procesus.

Kalcis turi daug labai svarbių funkcijų augaluose. Be kita ko, jis įeina į ląstelių sienelių sudėtį ir nustato jų pralaidumą, aktyvina fermentus, neutralizuoja organines rūgštis, veikia šaknų vystymąsi ir augimą.

SuperMag dėl didelio kalcio ir magnio kiekio turi įtakos sparčiam dirvožemio pH padidėjimui, tokiu būdu padidinant mikroelementų biologinį prieinamumą, dėl to labai padidėja pasėlių derlius.

SuperMag gaminamas visiškai ekologiškoje technologijoje, nenaudojant klijų ir kitų „stipriklių“. Substancija, jungianti granules, yra vanduo. Produktas pasižymi 100% reaktyvumu. Iš karto po to, kai pasiekiamas dirvožemis, jis jungiasi su juose esančiu vandeniu, o granuliacija susiskaido ir reaguoja su dirvožemiu. Naudingų mineralų išleidimas vyksta iš karto. Kiekviena mūsų produkto granulė turi didžiulį nurūgštinimo potencialą. Laboratoriniai tyrimai parodė, kad ji leidžia nurūgštinti maždaug 0,5 kg dirvožemio nuo pH 4 iki pH 7.

Trąšos Polcalc bei SuperMag yra ne vien "priešnuodis" nualintai dirvai, bet ir intensyvus kalcio "kondicionierius". Šių elementų kombinacija leidžia: